EPI - SPRING SUSP FRT HD POL - WE320000
88,83incl. VAT
88,83incl. VAT

88,83incl. VAT
| Type | Shock |
|---|---|
| Progressive Spring Rate Metric | 1.39 kg/mm - 2.36 kg/mm |
| Research Value | Finalized |
| Progressive Spring Rate | 1,39 kg/mm - 2,36 kg/mm (77 lb/in - 132 lb/in) |
| Spring Type | Single Progressive Rate |
| Duty | Heavy Duty |
| Mounting Position | Front |
|---|---|
| Product Name | Spring |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Brand | EPI |
| Progressive Spring Rate Imperial | 77.00 lb/in - 132.00 lb/in |
