EPI - SPRING SUSP RR HD POL - WE321519
83,41incl. VAT
83,41incl. VAT

83,41incl. VAT
| Type | Shock |
|---|---|
| Linear Spring Rate Metric | 2.51 kg/mm |
| Research Value | Finalized |
| Linear Spring Rate | 2,51 kg/mm (140,00 lb/in) |
| Spring Type | Single Linear Rate |
| Duty | Heavy Duty |
| Mounting Position | Rear |
|---|---|
| Product Name | Spring |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Brand | EPI |
| Linear Spring Rate Imperial | 140.00 lb/in |
