HIFLOFILTRO - OIL FILTER KTM 690 - 07120445
5,94incl. VAT
5,94incl. VAT

5,94incl. VAT
| Type | Cartridge |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 2-3/32" |
| Length Metric | 53 mm |
| Width Imperial | 1-41/64" |
| Width Metric | 41.5 mm |
| Width | 41,5 mm (1-41/64") |
| Length | 53 mm (2-3/32") |
|---|---|
| Filter Media Material | Paper |
| Product Name | Oil Filter |
| Color/Finish | Yellow , Silver |
| Base Color | Yellow |
| Units | Each |
| Brand | HIFLOFILTRO |
| Riding Style | Street , Off-Road , Adventure Touring / Dual-Sport |
