HIFLOFILTRO - OIL FILTER URAL - 07120461
6,34incl. VAT
6,34incl. VAT

6,34incl. VAT
| Type | Cartridge |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 4-3/4" |
| Length Metric | 120 mm |
| Width Imperial | 1-15/16" |
| Width Metric | 50 mm |
| Width | 50 mm (1-15/16") |
| Length | 120 mm (4-3/4") |
|---|---|
| Filter Media Material | Paper |
| Product Name | Oil Filter |
| Color/Finish | Orange , Silver |
| Base Color | Orange |
| Units | Each |
| Brand | HIFLOFILTRO |
| Riding Style | Street |
