HIFLOFILTRO - OIL FILTER/HIFLOFITRO - 07120034
4,17incl. VAT
4,17incl. VAT

4,17incl. VAT
| Type | Cartridge |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 1-3/8" |
| Length Metric | 36 mm |
| Width Imperial | 1-1/2" |
| Width Metric | 38 mm |
| Width | 38 mm (1-1/2") |
| Length | 36 mm (1-3/8") |
|---|---|
| Filter Media Material | Paper |
| Product Name | Oil Filter |
| Color/Finish | Silver , Red |
| Base Color | Red |
| Units | Each |
| Brand | HIFLOFILTRO |
| Riding Style | UTV , Off-Road , ATV , Street , Adventure Touring / Dual-Sport |
