K&S TECHNOLOGIES - BRK LITE SWITCH SPRG TYPE - 21060430
9,86incl. VAT
9,86incl. VAT

9,86incl. VAT
| Type | Brake Light |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 8" |
| Length Metric | 20 cm |
| Length | 20 cm (8") |
| Product Name | Switch |
|---|---|
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Riding Style | Street |
