K&S TECHNOLOGIES - SWITCH ON/OFF 7/8 - 21060552
22,31incl. VAT
22,31incl. VAT

22,31incl. VAT
| Type | On/Off |
|---|---|
| Clamp Area Diameter Metric | 22 mm |
| Riding Style | Street , ATV , Off-Road , UTV |
| Research Value | Finalized |
| Clamp Area Diameter | 22 mm (7/8”) |
| Amps | 6 A |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Product Name | Switch |
| Color/Finish | Red , Black |
| Base Color | Red , Black |
| Units | Each |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Clamp Area Diameter Imperial | 7/8” |
