K&S TECHNOLOGIES - UNIV TURN SWITCH LEFT DOT - 21060378
116,64incl. VAT
116,64incl. VAT

116,64incl. VAT
| Type | Turn Signal , High/Low , Horn |
|---|---|
| Clamp Area Diameter Metric | 22 mm |
| Riding Style | Street , Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| Clamp Area Diameter | 22 mm (7/8”) |
| Amps | 6 A |
| Switch Actuation | Rocker , Push-Button |
|---|---|
| Product Name | Switch |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Blue , Gray , Black |
| Units | Each |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Clamp Area Diameter Imperial | 7/8” |
