K&S TECHNOLOGIES - UNIVERSAL BRAKE LT SWITCH - 120001
10,71incl. VAT
10,71incl. VAT

10,71incl. VAT
| Type | Brake Light |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 3" |
| Length Metric | 75 mm |
| Length | 75 mm (3") |
| Product Name | Switch |
|---|---|
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Riding Style | Street |
