MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - BACK PANEL RANGER MID SZ - 05211257
289,88incl. VAT
289,88incl. VAT

289,88incl. VAT
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Height Imperial | 26-2/3" |
| Height Metric | 68 cm |
| Height | 68 cm (26-2/3") |
| Width Imperial | 51-2/3" |
| Width Metric | 131 cm |
| Width | 131 cm (51-2/3") |
|---|---|
| Material | Polycarbonate |
| Product Name | Rear Panel |
| Color/Finish | Clear |
| Base Color | Clear |
| Units | Each |
| Riding Style | UTV |
