MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF 4PASSENGER RNGR/MULE - 05210880
528,29incl. VAT
528,29incl. VAT

528,29incl. VAT
| Type | Two Piece |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Height Imperial | 3" |
| Height Metric | 7.6 cm |
| Length Imperial | 59-1/2" |
| Length Metric | 151 cm |
| Height | 7,6 cm (3") |
| Width Imperial | 59-1/2" |
| Width Metric | 151 cm |
| Width | 151 cm (59-1/2") |
| Length | 151 cm (59-1/2") |
|---|---|
| Material | Polyethylene |
| Product Name | Roof |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Two-Piece |
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Riding Style | UTV |
