MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF CANAM COMMANDER MSE - 05210911
332,69incl. VAT
332,69incl. VAT

332,69incl. VAT
| Type | Two Piece |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Height Imperial | 8" |
| Height Metric | 20.32 cm |
| Length Imperial | 50-3/4" |
| Length Metric | 129 cm |
| Height | 20,32 cm (8") |
| Width Imperial | 44-1/2" |
| Width Metric | 113 cm |
| Width | 113 cm (44-1/2") |
| Length | 129 cm (50-3/4") |
|---|---|
| Material | Polyethylene |
| Product Name | Roof |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Two-Piece |
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Riding Style | UTV |
