MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF HONDA PIONEER MUD - 05211246
380,09incl. VAT
380,09incl. VAT

380,09incl. VAT
| Type | Two Piece |
|---|---|
| Height Imperial | 9" |
| Height Metric | 23 cm |
| Length Imperial | 40-1/2" |
| Length Metric | 103 cm |
| Height | 23 cm (9") |
| Width Imperial | 56-1/2" |
| Width Metric | 143.5 cm |
| Width | 143,5 cm (56-1/2") |
| Length | 103 cm (40-1/2") |
|---|---|
| Material | Polyethylene |
| Product Name | Roof |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Two-Piece |
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Research Value | Finalized |
