MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - WHEEL 12X8 4/156 4+4 | 24X - B - 02301396
169,34incl. VAT
169,34incl. VAT

169,34incl. VAT
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
|---|---|
| Load Capacity Metric | 306 kg |
| Riding Style | UTV , ATV |
| Research Value | Finalized |
| Load Capacity | 306 kg (675 lb) |
| Wheel Offset | 4+4 |
| Bolt Hole Pattern | 4/156 |
| RIM DIAMETER | 12" |
| Rim Width | 8" |
| Base Finish | Matte |
| Model | 24X |
|---|---|
| SIZE | 12x8 |
| Mounting Position | Rear |
| Material | Aluminum |
| Product Name | Wheel |
| Color/Finish | Matte , Bronze |
| Base Color | Brown |
| Units | Each |
| Load Capacity Imperial | 675 lb |
