MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - WHL SPCRS 4/115 1-1/2 - 02220507
84,64incl. VAT
84,64incl. VAT

84,64incl. VAT
| Type | Wheel |
|---|---|
| Thickness Metric | 38.1 mm |
| Riding Style | ATV , UTV |
| Research Value | Finalized |
| Bolt Hole Pattern | 4/115 |
| Thickness | 38,1 mm (1-1/2") |
| Base Finish | Raw |
| Features | 10 mm Stud |
|---|---|
| Material | Aluminum |
| Product Name | Spacer |
| Color/Finish | Raw , Silver |
| Base Color | Silver |
| Units | Pair |
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Thickness Imperial | 1-1/2" |
