MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CABLE THROTTLE MSE AC - 06501372
28,46incl. VAT
28,46incl. VAT

28,46incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length Metric | 150 cm |
| Riding Style | ATV |
| Research Value | Finalized |
| Housing Length | 150 cm (59") |
| Housing Material | Vinyl |
| Base Finish | Flat |
|---|---|
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Flat , Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Housing Length Imperial | 59" |
