MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CABLE THROTTLE MSE KAWI - 06501536
23,50incl. VAT
23,50incl. VAT

23,50incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length Metric | 84.5 cm |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport , Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| Housing Length | 84,5 cm (33-1/4") |
| Housing Material | Vinyl |
| Base Finish | Flat |
|---|---|
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Flat , Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Housing Length Imperial | 33-1/4" |
