MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - DEFLECTOR MOUNTING KIT OPEN EN - 06352622
67,70incl. VAT
67,70incl. VAT

67,70incl. VAT
| Type | Handguard |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Features | Open End |
| Model | Roost |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Product Name | Mount |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Kit |
| Style | Open End , Universal |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Riding Style | Off-Road |
