MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - MOUNT OUTER TWINWALL - 06350919
14,46incl. VAT
14,46incl. VAT

14,46incl. VAT
| Type | Handguard |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Mount Type | Handlebar End |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Base Finish | Raw |
| Features | For Renthal Twinwall Handlebars |
| Model | Contour |
|---|---|
| Material | Steel |
| Product Name | Mount |
| Color/Finish | Raw , Silver |
| Base Color | Silver |
| Units | Pair |
| Style | Taperlock , Universal |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Riding Style | Off-Road |
