MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - FORKSKIN LNG BIG BIKE - 04060012
41,08incl. VAT
41,08incl. VAT

41,08incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| For Fork Tube Diameter (Slider) Metric | 44.00 mm - 50.00 mm |
| Overall Length Imperial | 14.00" |
| Overall Length Metric | 356.00 mm |
| Riding Style | Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| For Fork Tube Diameter (Slider) | 44,00 mm - 50,00 mm (1,73" - 1,97") |
| Overall Length | 356,00 mm (14,00") |
|---|---|
| Material | Neoprene |
| Product Name | Skin |
| Color/Finish | Black |
| Units | Pair |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| For Fork Tybe Diameter (Slider) Imperial | 1.73" - 1.97" |
