MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - FORKSKIN LNG MINI BIKE - 04060011
38,66incl. VAT
38,66incl. VAT

38,66incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| For Fork Tube Diameter (Slider) Metric | 32.00 mm - 43.00 mm |
| Overall Length Imperial | 14.00" |
| Overall Length Metric | 356.00 mm |
| Riding Style | Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| For Fork Tube Diameter (Slider) | 32,00 mm - 43,00 mm (1,26" - 1,69") |
| Overall Length | 356,00 mm (14,00") |
|---|---|
| Material | Neoprene |
| Product Name | Skin |
| Color/Finish | Black |
| Units | Pair |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| For Fork Tybe Diameter (Slider) Imperial | 1.26" - 1.69" |
