MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - HANDGUARDS ALUM 1 1/8 SI - 06351024
58,02incl. VAT
58,02incl. VAT

58,02incl. VAT
| Type | Standard |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Mount Material | Aluminum |
| Mount Type | Handlebar |
| For Handlebar Diameter Imperial | 1-1/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 28.6 mm |
| For Handlebar Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Base Finish | Polished |
| Features | Mounting Hardware Included |
|---|---|
| Material | Aluminum |
| Product Name | Handguard |
| Color/Finish | Polished , Silver |
| Base Color | Silver |
| Units | Set |
| Style | Universal |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Riding Style | Off-Road , ATV |
