MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - MOUNT HGRD MOTO KIT BETA - 06351739
75,96incl. VAT
75,96incl. VAT

75,96incl. VAT
| Type | Handguard |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Mount Type | Lever |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Base Finish | Polished |
| Features | Composite Deflector Arm |
| Model | Contour |
|---|---|
| Material | Aluminum |
| Product Name | Mount |
| Color/Finish | Polished , Black |
| Base Color | Black |
| Units | Kit |
| Style | Deflector , Open End |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Riding Style | Off-Road |
