MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - BAR HGRD REPLMNT ALUM BK - 06351022
36,24incl. VAT
36,24incl. VAT

36,24incl. VAT
| Type | Handguard |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Mount Type | Handlebar End |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Base Finish | Polished |
| Features | Mounting Hardware Included |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Product Name | Mount |
| Color/Finish | Polished , Black |
| Base Color | Black |
| Units | Pair |
| Style | Bar , Universal |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Riding Style | Off-Road , ATV |
