MOTION PRO - CABLE CLUTCH HON - 06520175
10,39incl. VAT
10,39incl. VAT

10,39incl. VAT
| Type | Clutch |
|---|---|
| Housing Length Metric | 114.5 cm |
| Riding Style | Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | Standard |
| Size Metric | Standard |
| Housing Length | 114,5 cm (45") |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
| Features | Straight |
|---|---|
| SIZE | Standard |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Brand | MOTION PRO |
| Housing Length Imperial | 45" |
