MOTION PRO - CABLE/CLUTCH ATV-KAW-SUZ - 06520057
10,96incl. VAT
10,96incl. VAT

10,96incl. VAT
| Type | Clutch |
|---|---|
| Housing Length | 115 cm (45-1/4") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | ATV |
| Housing Length Metric | 115 cm |
| Overall Length Metric | 125.5 cm |
| Housing Length Imperial | 45-1/4" |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Overall Length | 125,5 cm (49-1/2") |
| Overall Length Imperial | 49-1/2" |
