MOTION PRO - CABLE CLUTCH HON - 06522004
17,52incl. VAT
17,52incl. VAT

17,52incl. VAT
| Type | Clutch |
|---|---|
| Housing Length | 92 cm (36-1/4") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Off-Road |
| Housing Length Metric | 92 cm |
| Housing Length Imperial | 36-1/4" |
| Travel Metric | 83 mm |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Travel | 83 mm (3-1/4") |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Housing Material | Vinyl |
| Travel Imperial | 3-1/4" |
