MOTION PRO - CABLE/CLUTCH SUZUKI - 06520013
15,17incl. VAT
15,17incl. VAT

15,17incl. VAT
| Type | Clutch |
|---|---|
| Housing Length Imperial | 36-1/2" |
| Housing Length Metric | 92.5 cm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | Standard |
| Size Metric | Standard |
| Housing Length | 92,5 cm (36-1/2") |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
| Overall Length | 103 cm (40-1/2") |
|---|---|
| SIZE | Standard |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Brand | MOTION PRO |
| Overall Length Imperial | 40-1/2" |
