MOTION PRO - CABLE THR KTM/HUS PUSH/PL - 06501715
30,78incl. VAT
30,78incl. VAT

30,78incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length Metric | 91.5 cm |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | Standard |
| Size Metric | Standard |
| Housing Length | 91,5 cm (36") |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
| SIZE | Standard |
|---|---|
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Kit |
| Style | Compressionless (Longitudinally Wound) , Pull , Push |
| Brand | MOTION PRO |
| Housing Length Imperial | 36" |
