MOTION PRO - CABLE THROTTLE VINYL POL - 06500273
32,65incl. VAT
32,65incl. VAT

32,65incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length | 112 cm (44") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | ATV |
| Housing Length Metric | 112 cm |
| Overall Length Metric | 118.5 cm |
| Housing Length Imperial | 44" |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Pull , Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Overall Length | 118,5 cm (46-3/4") |
| Overall Length Imperial | 46-3/4" |
