MOTION PRO - CHOKE CABLE HONDA - MP02359
16,21incl. VAT
16,21incl. VAT

16,21incl. VAT
| Type | Choke |
|---|---|
| Housing Length Imperial | 41-1/2" |
| Overall Length Metric | 119.5 cm |
| Housing Length Metric | 105.5 cm |
| Riding Style | ATV |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | Standard |
| Size Metric | Standard |
| Housing Length | 105,5 cm (41-1/2") |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Overall Length | 119,5 cm (47") |
| SIZE | Standard |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | MOTION PRO |
| Overall Length Imperial | 47" |
