MOTION PRO - CABLE CHOKE HONDA - 06540003
20,-incl. VAT
20,-incl. VAT

20,-incl. VAT
| Type | Choke |
|---|---|
| Housing Length Imperial | 31-1/2" |
| Overall Length Metric | 82.5 cm |
| Housing Length Metric | 80 cm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | Standard |
| Size Metric | Standard |
| Housing Length | 80 cm (31-1/2") |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Overall Length | 82,5 cm (32-1/2") |
| SIZE | Standard |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | MOTION PRO |
| Overall Length Imperial | 32-1/2" |
