MOTION PRO - INLINE FUEL VALVE - P537
17,98incl. VAT
17,98incl. VAT

17,98incl. VAT
| Type | Inline |
|---|---|
| Valve Outlet Connector Type Metric | 4.8 mm Hose Barb |
| Riding Style | UTV , Off-Road , ATV , Street , Adventure Touring / Dual-Sport , Snow |
| Research Value | Finalized |
| Valve Outlet Connector Type | 4,8 mm (3/16") Hose Barb |
| Petcock Outlet Style | Single |
| Petcock Outlet Angle | Straight |
| Material | Neoprene , Brass |
|---|---|
| Product Name | Fuel Valve |
| Color/Finish | Silver , Gold |
| Base Color | Gold |
| Units | Each |
| Brand | MOTION PRO |
| Valve Outlet Connector Type Imperial | 3/16" Hose Barb |
