MOTION PRO - RIM STRIP TAPE 18 & 19 - 03600021
16,58incl. VAT
16,58incl. VAT

16,58incl. VAT
| Type | Center Valve Hole |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Width Imperial | 1-1/4" |
| SECTION WIDTH | 31,8 mm (1-1/4") |
| Width Metric | 31.8 mm |
| Width | 31,8 mm (1-1/4") |
| RIM DIAMETER | 18" , 19" |
|---|---|
| Features | Self Adhesive Backed |
| Material | Plastic |
| Product Name | Rim Strip Tape |
| Units | Each |
| Brand | MOTION PRO |
| Riding Style | Street , Off-Road , Adventure Touring / Dual-Sport |
