MOTION PRO - CABLE THROTTLE HON P/PULL - 06501571
16,70incl. VAT
16,70incl. VAT

16,70incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length Imperial | 36-3/4" |
| Housing Length Metric | 93.5 cm |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | Standard |
| Size Metric | Standard |
| Housing Length | 93,5 cm (36-3/4") |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Travel | 13 cm (5-1/8") |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| SIZE | Standard |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Push , Pull , Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Brand | MOTION PRO |
| Travel Imperial | 5-1/8" |
