MOTION PRO - THROTTLE SLEEVE STREET - 06320217
9,57incl. VAT
9,57incl. VAT

9,57incl. VAT
| Type | Throttle , Throttle Sleeve |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Base Finish | Natural |
| Material | Nylon |
| Product Name | Tube |
|---|---|
| Color/Finish | Natural |
| Base Color | White |
| Units | Each |
| Style | Twist Throttle , Dual Cable |
| Brand | MOTION PRO |
| Riding Style | Street |
