MOTION PRO - THROTTLE SLEEVE TITAN YKS - 06320505
30,10incl. VAT
30,10incl. VAT

30,10incl. VAT
| Type | Throttle , Throttle Tube |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Base Finish | Natural |
| Model | Titan |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Product Name | Sleeve |
| Color/Finish | Natural , Gray |
| Base Color | Gray |
| Units | Each |
| Style | Twist Throttle |
| Brand | MOTION PRO |
| Riding Style | Off-Road |
