NGK SPARK PLUGS - SPARK PLUG KR9EI-8G NGK - 21030595
18,76incl. VAT
18,76incl. VAT

18,76incl. VAT
| Type | Resistor |
|---|---|
| Thread Reach Metric | 19 mm |
| Hex Size Imperial | 5/8" |
| Hex Size Metric | 16 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| Electrode Tip Material | Iridium |
| Spark Gap Imperial | 0.035" |
| Spark Gap Metric | 0.9 mm |
| Thread Reach | 19 mm (3/4") |
| Thread Size | 10 mm |
|---|---|
| Heat Range | 10 |
| Spark Gap | 0,9 mm (0.035") |
| Hex Size | 16 mm (5/8") |
| Model | Laser Iridium |
| Product Name | Spark Plug |
| Units | Each |
| Brand | NGK SPARK PLUGS |
| Thread Reach Imperial | 3/4" |
