NGK SPARK PLUGS - SPARK PLUG LKAR9DI-10 NGK - 21030596
34,-incl. VAT
34,-incl. VAT

34,-incl. VAT
| Type | Resistor |
|---|---|
| Thread Reach Metric | 19 mm |
| Hex Size Imperial | 9/16" |
| Hex Size Metric | 14 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| Electrode Tip Material | Iridium |
| Spark Gap Imperial | 0.039" |
| Spark Gap Metric | 1 mm |
| Thread Reach | 19 mm (3/4") |
|---|---|
| Thread Size | 12 mm |
| Spark Gap | 1 mm (0.039") |
| Hex Size | 14 mm (9/16") |
| Model | Laser Iridium |
| Product Name | Spark Plug |
| Units | Each |
| Brand | NGK SPARK PLUGS |
| Thread Reach Imperial | 3/4" |
