NGK SPARK PLUGS - SPARK PLUG MR9DI-7 NGK - 21030590
31,52incl. VAT
31,52incl. VAT

31,52incl. VAT
| Type | Resistor |
|---|---|
| Thread Reach Metric | 19 mm |
| Hex Size Metric | 16 mm |
| Riding Style | Street |
| Electrode Tip Material | Iridium |
| Spark Gap Imperial | 0.028" |
| Spark Gap Metric | 0.7 mm |
| Thread Reach | 19 mm (3/4") |
| Heat Range | 7 |
|---|---|
| Spark Gap | 0,7 mm (0,028") |
| Hex Size | 16 mm (5/8") |
| Model | Iridium |
| Product Name | Spark Plug |
| Units | Each |
| Brand | NGK SPARK PLUGS |
| Thread Reach Imperial | 3/4" |
