TECMATE - ADAPTER TM CHARGER/SAEO17 - 38070168
10,03incl. VAT
10,03incl. VAT

10,03incl. VAT
| Type | Battery Charger |
|---|---|
| Cable Length Metric | 15 cm |
| Riding Style | UTV , Off-Road , ATV , Street , Adventure Touring / Dual-Sport , Snow , Watercraft |
| Cable Length | 15 cm (6") |
| Power Connection Type | KET Plug , SAE Plug |
| Research Value | Finalized |
| Volts | 12 V |
| For Make | Universal |
|---|---|
| Model | OptiMate |
| Product Name | Adapter |
| Color/Finish | Black , White |
| Units | Each |
| Brand | TECMATE |
| Cable Length Imperial | 6' |
