TECMATE - CHARGER CBL EURO DIN O9 - 38070171
24,15incl. VAT
24,15incl. VAT

24,15incl. VAT
| Type | Battery Charger |
|---|---|
| Cable Length Metric | 122 cm |
| Riding Style | UTV , Off-Road , ATV , Street , Adventure Touring / Dual-Sport , Snow , Watercraft |
| Cable Length | 122 cm (48") |
| Power Connection Type | DIN Plug , SAE Plug |
| Research Value | Finalized |
| Volts | 12 V |
| For Make | Universal |
|---|---|
| Model | OptiMate |
| Product Name | Adapter |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Brand | TECMATE |
| Cable Length Imperial | 48" |
