TECMATE - CHARGER CORD EXT 6' O3 - 38070163
13,06incl. VAT
13,06incl. VAT

13,06incl. VAT
| Type | Battery Charger |
|---|---|
| Cable Length Metric | 183.5 cm |
| Riding Style | Watercraft , Snow , Adventure Touring / Dual-Sport , Street , ATV , Off-Road , UTV |
| Cable Length | 183 cm (6') |
| Power Connection Type | SAE Plug |
| Research Value | Finalized |
| Volts | 12 V |
|---|---|
| Amps | 5 A |
| Product Name | Extension Cable |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Brand | TECMATE |
| Cable Length Imperial | 6' |
