TECMATE - CHARGER EXTENSION 15'O13 - 38070172
20,12incl. VAT
20,12incl. VAT

20,12incl. VAT
| Type | Battery Charger |
|---|---|
| Cable Length Metric | 4.6 m |
| Riding Style | Watercraft , Snow , Adventure Touring / Dual-Sport , Street , ATV , Off-Road , UTV |
| Cable Length | 4,6 m (15') |
| Power Connection Type | SAE Plug |
| Research Value | Finalized |
| Volts | 12 V |
|---|---|
| Amps | 5 A |
| Product Name | Extension Cable |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Brand | TECMATE |
| Cable Length Imperial | 15' |
