TECMATE - CHARGER CORD EYELET O1 EA - 38070159
12,05incl. VAT
12,05incl. VAT

12,05incl. VAT
| Type | Battery |
|---|---|
| Cable Length Metric | 508 mm |
| Riding Style | Street |
| Cable Length | 508 mm (20") |
| Power Connection Type | Fused , SAE Plug , 1/4" Terminal Eyelet |
| Research Value | Finalized |
| Volts | 12 V |
| For Make | Universal |
|---|---|
| Model | OptiMate |
| Product Name | Terminal Lead |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Brand | TECMATE |
| Cable Length Imperial | 20" |
