TECMATE - CHARGER REPL CLIPS O4 - 38070165
13,06incl. VAT
13,06incl. VAT

13,06incl. VAT
| Type | Battery |
|---|---|
| Cable Length Metric | 50 cm |
| Riding Style | UTV , Off-Road , ATV , Street , Adventure Touring / Dual-Sport , Snow , Watercraft |
| Cable Length | 50 cm (20") |
| Power Connection Type | SAE Plug , Alligator Clamp |
| Research Value | Finalized |
| Volts | 12 V |
| Amps | 10 A |
|---|---|
| For Make | Universal |
| Model | OptiMate |
| Product Name | Charging Cable |
| Color/Finish | Black , Red |
| Units | Each |
| Brand | TECMATE |
| Cable Length Imperial | 20" |
