ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV ARC SUZ - 11420003
164,62incl. VAT
164,62incl. VAT

164,62incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 37-5/16" |
| Length Metric | 94.77 cm |
| Width Imperial | 1-7/16" |
| Width Metric | 36.51 mm |
| Width | 36,51 mm (1-7/16") |
| Length | 94,77 cm (37-5/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | ATV |
