ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV ARCTIC - 11420035
152,73incl. VAT
152,73incl. VAT

152,73incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 36-3/4" |
| Length Metric | 93.35 cm |
| Width Imperial | 1-29/64" |
| Width Metric | 36.91 mm |
| Width | 36,91 mm (1-29/64") |
| Length | 93,35 cm (36-3/4") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV , ATV |
