ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV ARCTIC - 11420180
179,99incl. VAT
179,99incl. VAT

179,99incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 37-9/16" |
| Length Metric | 95.41 cm |
| Width Imperial | 1-15/32" |
| Width Metric | 37.31 mm |
| Width | 37,31 mm (1-15/32") |
| Length | 95,41 cm (37-9/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | ATV , UTV , Snow |
