ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV BOMB - 11420039
162,53incl. VAT
162,53incl. VAT

162,53incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 37-7/64" |
| Length Metric | 94.26 cm |
| Width Imperial | 1-1/4" |
| Width Metric | 31.75 mm |
| Width | 31,75 mm (1-1/4") |
| Length | 94,26 cm (37-7/64") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV , ATV |
